Silesia Paintbal zespół kreatywny, organizacja imprez dla firm

Gry Paintball, Imprezy dla firm, integracje

Chcesz zagarać w paintball ze znajomymi? Dobrze trafiłeś zadzwoń teraz! Potrzebujesz zorganizowac imprezę firmową, zgrać zespół, zrobimy dla Ciebie imprezę integracyjną.
ZADZWOŃ TERAZ!!! LUB PISZ!!!

502 628 504

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Profesjonalny i kreatywny zespół a wieloletnie doświadczenie w obsłudze, organizacji i prowadzeniu imprezy dla firm czy imprez paintballowych. Każdy organizowany przez nas event jest wyreżyserowany do perfekci i zaplanowany tak by na długo zapadł w pamięć graczy, czy osób biorących udział. W naszej firme największą uwagę poświęcamy bezpieczeństwu dlatego proponowane przez nas atrakcje są dogłębnie przeanalizowane, przetestowane oraz dostosowane do wieku, możliwości oraz sprawności uczestników.

Zajmuje my się organizacją imprez dla firm. Główna idea to stworzenie scenariuszy i programów imprez firmowych dających naszym Klientom możliwość przeżycia wyjątkowych chwil w trakcie ich trwania. Poprzez kompleksową organizację imprez rozumiemy zaplanowanie, przygotowanie i ich realizację.

Silesia Paintball imprezy śląsk:

pikniki firmowe – organizujemy imprezy czy pikniki firmowe. Catering, muzyka z atrakce rekreacyjne i artystyczne wszystko to zapewniamy.

imprezy dla dzieci – zabawy dla najmłodszych, paintball dla najmłodszych specjalnie do tego przeznaczony sprzęt JT Splat Master, przedewszystkim bezpieczeństwo.

paintball – imprezy paintball, plenerowe gry paintballowe połączone z piknikami, turnieje speedballowe, gry paintball.

imprezy integracyjne – imprezy dla firm – przygotowujemy imprezy firmowe, scenariusze zabaw gry militarne, o określonej tematyce i charakterze.

Każdy projekt czy to gry paintballowej czy imprezy jest odzewem na potrzeby Klienta. Niepowtarzalne gry, atmosfera, dostosowane do charakteru imprezy firmowej, profilu firmy i oczekiwań zaproszonych gości. Organizowane przez nas imprezy dostosowane są do Państwa życzeń i potrzeb.

Ważnym elementem każdej imprezy jest bezpieczeństwo. Zawsze gwarantujemy fachową pomoc ze strony kadry instruktorskiej, obsługę medyczną oraz pakiet ubezpieczeniowy dla każdego uczestnika imprezy. Nie zapominamy również o cateringu. Menu zawsze dostosowane jest do oczekiwań naszego Klienta. Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.

Zapraszamy na gry paintballowe, czy imprezy dla firm organizowane na śląsku i w okolicach.

Nasza oferta skierowana jest do grup, osób indywidalnych oraz firm.

Komentarze są wyłączone.