O nas

Imprezy firmowe, Paintball
Szukasz organizatora imprezy firmowej, pikniku dla dzieci czy gry paintball na śląsku w okolicach?
Zadzwoń Ewa 502 628 504, lub pisz ewa.janiszewska@dualgroup.pl

Imprezy firmwe organizowane przez naszą mają na celu integrować pracowników

 

Imprezy dla firm, są niesamowicie często organizowane, gdyż zezwalają one na integrację grupy ludzi, uczestniczących w tego rodzaju imprezie. Szczególnie często imprezy dla firmowe, mają na celu dobrze zintegrować ludzi, żeby w taki sposób polepszyły się relacje pracowników, dzięki czemu istnieje możliwość iż będą oni z dużą chęcią każdego dnia przychodzić do firmy i przeprowadzać swe zadania, gdyż w razie potrzeby zawsze ktoś udzieli pomocy. Imprezy firmowe w formie integracji, są zazwyczaj niesamowicie różnorodne, dlatego że metod na integrację jest naprawdę dużo, dlatego nie koniecznie taka impreza musi wiązać się z zabawą w klubie, czy restauracji. Niezwykle często organizowane są imprezy paintball, zabawa ta pozwala znakomicie bawić się i czerpać przyjemność z rywalizacji z innymi uczestnikami integracji paintball. Jest to zabawa poprzez wysiłek fizyczny, stąd też niesie ona ze sobą bardzo dużo korzyści, co jest wyjątkowo ważne, bo wpływa to zarówno na integrację pracowników, jak też na odpowiedni relaks.

Imprezy integracyjne można organizować w rozmaity sposób
Imprezy firmowe, to głównie fantastyczna zabawa, która w sporej mierze wpływa na integrację osób uczestniczących . Jest to nie tylko sposób na integrację między pracownikami, lecz również impreza taka pozwala bliżej poznać się ze swymi przełożonymi, dzięki czemu jest możliwość na poprawienie relacji pomiędzy pracownikami a przełożonymi. Takiego rodzaju imprezy integracyjne organizowane są w różnorakiej formie, aby w taki sposób zagwarantować wszystkim rzeczywiście szczególnie znakomitą zabawę i równocześnie jak najlepsze warunki do integracji. Oczywiście szczególnie często tworzone są różne bankiety, imprezy w lokalach, ale także często organizowane są paintball imprezy, które gwarantują też fantastyczną zabawę, przez rywalizację dany drużyn ze sobą. Integracje paintball, są coraz częściej preferowane, bo ta gra staje się dużo bardziej popularna i niezwykle dużo osób preferuje taką formę rozrywki, która dostarcza ogromnych wrażeń.

Misja – Silesia Paintball
Misją naszej firmy jest motto: Bawiąc – Uczyć . Jesteśmy przekonani, o tym że w warunkach świetnej zabawy można skuteczniej edukować i integrować ludzi. Jeżeli Państwa firma szuka odpowiedzi na pytania :Jak zintegrować zespół pracowników? Jak poprawić w nim komunikację i efektywność w realizacji zadań? Jak wynagrodzić zespół i jednocześnie właściwie wykorzystać budżet? Jak urozmaicić firmowe spotkanie robocze lub konferencję? Jak przygotować zespół do zmiany? Jak wzmocnić morale, czy przywrócić zaburzoną koordynację w zespole?

W odpowiedzi proponujemy Państwu gry scenariuszowe – wykorzystujące niebanalne konwencje zaczerpnięte z kultury masowej – oferujące unikalną możliwość integrowania i szkolenia zespołu w zupełnie nietuzinkowych warunkach. Istotą oferowanych przez nas wyjazdów integracyjno-szkoleniowych jest niecodzienny scenariusz, który spina działania zespołów w jedną całość. Stosujemy rozmaite fabuły gwarantujące uczestnikom silne emocje i niepowtarzalny klimat. Obsługujemy klientów w całej Polsce, ale rejony takie jak Śląsk czy Gliwice są naszą bazą, więc zorganizowanie gry paintball śląsk, czy Glwice nie jest problemem.

Możemy przygotować dla Państwa zarówno kilkugodzinną zabawę w terenie, jak i kilkudniową szkoleniową grę w paintball. Wszystko zależy od Państwa potrzeb w oparciu o naszą inwencję!

Komentarze są wyłączone.