Myślisz o organizacji imprezy śląsk, szkolenia czy integracji dla pracowników?

Skontaktuj się z konsultantem 502 628 504, lub pisz ewa.janiszewska@dualgroup.pl, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące imprez paintballowych.
 

Śląsk imprezy paintball, Katowice, Gliwice, Tychy, Tarnowskie Góry, Zabrze

Frima SilesiaPaintball ofruje organizację imprez paintballowch na śląsku i w okolicach gry paintball organizowane są w takich miejscowościach jak Gliwice, Chełmek, Tychy, Katowice czy Tarnowskie góry. Posadamy mobilne pole do gry w paintball i dzięki temu zorganizowanie imprezy na śląsku czy odległych krańcach Polski nie jest problemem. Ślask imprezy paintball są jednak naszą domeną.

Paintball wpożyczalnia, możesz wypożyczyć sprzęt paintballowy w każdej chwili

Wyposażamy naszych graczy w sprzęt paintball klasy Tippman 98 i BT 4 Combat, nie parujące Maski typu Shell Helix, używamy tylko sprężonego powietrza co pozawala nam orgnizować imprezy nawet zimą. Paintball wypożyczalnia jest jdeną z części działalności firmy. Wpożyczenie sprzętu jest możliwe po podpisaniu z nami stosownej umowy na organizację gry. Pole do gry w paintball SupAri Ball 2013, Siatki paintballowe o wyskokości 4 m i 3 m. Sprzężaki oraz bank sprężonego powietrza o pojemności 1600 litrów, dwa tzw. fill panele, do obsługi butli paintball.

Paintball zone – s, czyli miejsca gdzie organizujemy gry, turnieje, zawody, integracje paintball

Nasze paintball zone mieszczą się w lokalizacjach podanych poniżej, mogą Państwo obejżec zdjęcia z miejsc gdzie organizowane są imprezy paintball są min Brzeznika, Chełmek, Tychy, Gliwcie, Katowice i szereg innych ościennych miejscowości.

Andersa należy kierować się ul. Andersa w stronę Tesco, lub stacji benzynowej Lotos, na rondzie należy skręcić w lewo w ul. Kozielską, jechać cały czas prosto, mijając po prawej Gliwicką strefę ekonomiczną, po lewej restaurację „Chata polaka” jedziemy cały czas prosto mijając przystanek autobusowy po prawej skręcamy w prawo w ul. Bydgoską, jedziemy około 1 km widząc przed sobą wiadukt drogi DK88, skręcamy w prawo na niebieski mostek (zjeżdżamy z drogi asfaltowej) skręcamy zjeżdżając z mostku w lewo jedziemy do góry, skręcamy pierwszą w lewo po prawej mamy budynki i dwa wielkie granatowe silosy.

  

Silesia PAINTBALL Park lokalizacja. ul. Oriona, Gliwice. Kąpielisko Leśne w Gliwicach, brama na kąpielisko Leśne od strony pływanli krytej OLIMPIJCZYK (jadąc do centrum z ul.Toszeckiej na skrzyżowaniu przed stacją SHELL w lewo w ul.Oriona do końca po prawej stronie będzie widać pływanlnię krytą Olimpijczyk, należy wejść na teren kąpieliska pole mieści się po prawej stronie za boiskami do siatkówki plażowej) opony, imitacje budynków z drewna, okopy, zarośla, gry militarne

 
 

Silesia Paintball Arena Arena. Centrum handlowe, Nowaka-Jeziorańskiego, 1, Gliwice. Pole speedbalowe spełniające standardy lig NLP, PLP, Grand Tour, Millenium, nawierzchnia trawiasta, namioty dla zawodnków, pity dla drużyn, HP, pole ogrodzone siatką 3m (podczas organizowanych eventów 5m). Na polu organizowane są rozgrwyki NLP oraz NLP3. W środy oraz niedziele na polu organizowane są treningi speedballowe. Dal drużyn specjalne karnety.
PGR Brzezinka za Gliwicami nie asfaltowa droga boczna od ul. Bydgoskiej, opuszczony PGR, budynki, zarośla gry raczej militarne. UWAGA Koordynaty Google 50.337189,18.58547, proszę nie jechać na navi tylko wg, naszych wskazań, navi nie widzi drogi dojazdowej. Dojazd, z Gliwic z ul.