Poznaj najlepszy program dla hoteli!


Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu lub dużego obiektu, który organizuje konferencje dla dużych firm i przedsiębiorstw? Szukasz programu, który usprawni pracę Twoją i Twoich pracowników oraz pozwoli na czytelne prowadzenie statystyk? Jeżeli tak to bardzo dobrze trafiłeś. Ten artykuł jest z myślą o Tobie. Zapraszam poniżej.

Po pierwsze – co to takiego?

Program dla hoteli to stworzone z niezwykłą precyzją oprogramowanie pozwalające między innymi: zarządzać pracą hotelu, pracą w zakresie obsługi recepcji, koordynować system rezerwacji, precyzować system zarządzania i marketingu oraz pozwala na czytelne prowadzenie statystyk. Niezwykle elastyczny, świetnie sprawdzi się zarówno w małych hotelach, jak i wielkich obiektach przeznaczonych na dużą liczbę gości. Jest niezastąpiony w przypadku sieci hotelowych znajdujących się w różnych miasta.

Po drugie – co zawiera?

Nie sposób wymienić w kilku zdaniach wszystkich możliwości programu. Oprogramowanie to pozwala między innymi na: przydział na pulę i na pojedynczy pokój, przydział ceny w rezerwacji, potwierdzenie rezerwacji automatycznie przez Internet czy wystawianie faktur pro forma. Dodatkowo to ogromne usprawnienie pracy menadżerów, gdyż pozwala na stworzenie grafiku dla grup, wczytanie listy gości z pliku Excel, kontrolę nad zużyciem towarów, bieżący monitoring zmian czy wspomaganie procesów inwentaryzacji. Szefowie z kolei docenią go za prowadzenie zestawień finansowych i statystycznych oraz analizę sprzedaży w formie tabel z porównaniem do okresów poprzednich. Jest to program, który bez problemu może zostać skoordynowany z drukarkami fiskalnymi, centralą telefoniczną czy systemem PayTV.

Po trzecie – ułatwienie dla gości

Program dla hoteli to nie tylko ogromna pomoc dla samych pracowników, menadżerów czy właścicieli hotelu, ale i samych gości hotelowych. Klienci rzetelnie zostają poinformowani o dostępności pokoi hotelowych, otrzymują dokładne informacje co do oferty oraz automatycznie może zostać wprowadzona rezerwacja do systemu. Taki system zdecydowanie podnosi wizerunek obiektu oraz wpływa na jego lepsze funkcjonowanie. A takie udogodnienie jak to, że klient może płacić walutą swojego kraju, pozwala wyjść naprzeciw klientom z zagranicy.

Jak wynika z powyższego, jeżeli sprawnie ma odbywać się zarządzanie hotelem wymagany jest prosty w obsłudze, sprawdzony i rzetelny program dla hoteli. Dobrze jest również, gdy mamy zaufanego przedstawiciela, który w każdym momencie wgra nam oprogramowanie i przedstawi jego zalety. To bez wątpienia zagwarantuje nam większą ilość gości oraz lepszą opinie wśród odwiedzających hotel.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *